Loading...

Jak możesz wesprzeć rozwój me-cfs.pl?

Misją strony me-cfs.pl jest poszerzenie, ciągle zbyt małej, świadomości społecznej o istnieniu choroby, pomoc osobom, które poszukują diagnozy i stworzenie miejsca w Internecie, gdzie osoby z ME/CFS mogą poczuć się „jak u siebie”.

Jeśli misja strony me-cfs.pl jest Ci bliska, uważasz, że treści zawarte tu są wartościowe, powinno powstawać ich więcej i powinny dotrzeć do jak największej liczby ludzi – dzięki Twojemu wsparciu możemy być bliżej tego celu! 

POSTAW MI KAWĘ

A jako, że nie toleruję kofeiny i rzadko mam siłę by spędzić chwilę w kawiarni, to większość środków będzie przeznaczona na istnienie i rozwój strony. Stronę me-cfs.pl prowadzę od lat co wiąże się z kosztami – od mojej energii i czasu (które są najbardziej deficytowe!), po utrzymanie domeny itp, co też jest dużym przedsięwzięciem biorąc pod uwagę, że choroba już wiele lat temu odebrała mi zdolność do pracy.

Mam świadomość, że wielu ludzi ME/CFS podobnie jak ja nie jest w stanie pracować, co bardzo negatywnie wpływa na ich możliwości finansowe, dlatego chcę, by informacje na stronie były dostępne za darmo dla wszystkich chorych – dzięki Twojemu wsparciu pacjenci o najmniejszych możliwościach finansowych zwiększą swoje szanse uzyskania poprawnej diagnozy i prowadzenia leczenia wg aktualnych wytycznych.

Dla osób które wykonają wpłatę powyżej 100 zł (z dodaniem w wiadomości adresu e-mail pod którym możemy nawiązać kontakt) mogę zaoferować rozmowę on-line (trwającą ok 45 minut) w trakcie której mogę wesprzeć Cię wiedzą, którą zdobyłam przez lata choroby zindywidualizowaną do Twojego przypadku i Twoich potrzeb – mogę poznać Twoją dotychczasową historię objawów, badań laboratoryjnych i podpowiedzieć jakie kierunki diagnostyczne warto jeszcze wykonać w celu wykluczenia innych jednostek chorobowych, bądź diagnozy chorób współtowarzyszących i jeśli będzie mi wiadomo – podpowiedzieć do jakich konkretnie specjalistów możesz się z tym udać, bądź jak ich znaleźć. Zastrzegam jednak, że jako ciężko chora osoba mam ograniczony zasób energii i jeśli zależy Ci by nasza rozmowa odbyła się szybko i na pewno, napisz do mnie przed dokonaniem wpłaty bym mogła powiedzieć kiedy najszybciej będę miała zasoby na taką rozmowę i czy w ogóle jest to możliwe, by uniknąć rozczarowania.

Szukasz innych form wsparcia?

  • polub ME/CFS.pl na Facebooku
  • Daj serduszko pod wpisem który Ci się podobał <3
  • udostępnij strony w mediach społecznościowych, wśród znajomych i rodziny.
  • zapraszam też do kontaktu wolontariuszy chętnych do współtworzenia strony – talenta: pisarskie, tłumaczenie z j.angielskiego, naukowe zacięcie – nie musisz mieć ich wszystkich, ale jeśli masz choć jedno masz szansę mieć swój niepowtarzalny wkład w poszerzaniu świadomości ME/CFS 🙂
  • a może masz jakieś inne wyjątkowe talenta i pomysł jak je wykorzystać na rzecz pacjentów ME/CFS? 😉

Kontakt: rut[małpa]me-cfs.pl

Dziękuję za każdą formę wsparcia, którą chcesz i jesteś w stanie okazać 🙂

Rut